Renkli Duvar Koruma Minderleri

KAPALI SPOR SALONU RENKLİ DUVAR MİNDERİ

2,5×5 cm ahşap çıtaların duvara monte edilmesi sonrasında her panelin 6 ayrı yerden vidalanması suretiyle montaj tamamlanır. Bu teknik darbe emici duvar koruma panellerinden herhangi birinde dışarıdan gelecek kesik gibi istenmeyen durumlarda  ilgili panelin kolayca sökülüp değiştirilebilmesine olanak sağlar. Ayrıca bu karkas sitemi ile panellerin sağlamlığı ve kullanım ömrünün en üst seviyede olması sağlanır. Karkas yönteminin diğer katkısı ise yapıştırma yönteminde görülen küf, rutubet ve düşme sorunlarını ortadan kaldırmasıdır.

Duvar koruma minderleri sporcu sağlığını korumayı amaçlarken,  uygulandığı alanlara ayrı bir güzellik ve değer katmaktadır.

Gelişmiş bütün ülkelerde yıllardır kullanılan, günümüzde ise hemen hemen bütün ülkelerde  kapalı spor salonlarında kullanımı yaygınlaşan ve belli kurallarla mecburi tutulan , darbe emici duvar koruma minderleri sporcunun sağlığını korumada küçümsenmeyecek önemli bir yere sahiptir.

Anaokulları çocuk oyun odalarından, ilk, orta ve liselerin spor salonlarına, üniversitelerden kapalı spor salonlarına kadar bütün spor yapılan alanlarda kullanımı süratle yaygınlaşan duvar koruma minderleri, mutlaka sporcunun yaş gruplarına göre yükseklikleri hesaplanmalı ve bu çerçevede projelendirilmelidir.Bu hesaplamaları yapılmış paneller atölyemizde istenilen renkde veya renklerde her spor salonunun kendi çizgi ve formatına özel olarak imal edilir.

m2 üzerinden fiyatlandırılır.

Yükseklik, salonu kullanacak sporcuların yaşına bağlı olarak
1 m (Anaokul)
1,30 m (İlkokul)
1,50 m (Ortaokul)
1,80 m (Lise)
2 m (ve üzeri veya tercih edilecek yüksekliklerde imal edilebilir.

Şartnamede aksi belirtilmediği sürece standart üretim olan 18 mm sunta üzeri 3 cm  sert sünger üzeri, tercih edilen yüksekliklerde hazırlanır ve montaja hazır hale getirilir.

Panellerimiz kolayca temizlenebilir.